2 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ЗНАНЬ ПРО АУТИЗМ

На початку квітня увесь світ відзначає Міжнародний день інформування про аутизм. Зі студентами 3 курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти була проведена виховна година на тему «Склади пазли аутизму».

На виховній годині студенти дізналися, що аутистів називають нейроатипіками, вони кажуть «ми не хворі, ми просто маємо інший тип нервової системи, інший спосіб дивитися на цей світ. Але ми є такі і хочемо, щоб нас сприймали».

Тому завдання майбутніх педагогів   створити простір, в якому діти і дорослі з аутизмом будуть почуватися комфортно, стануть частиною людської спільноти.

2 квітня, щоб поширити інформацію про аутизм усі одягаються в блакитний колір. Тому усі підтримайте дітей та дорослих з аутизмом.