1 серпня завершується прийом заяв до ВНЗ

Приймальні комісії вищих навчальних закладів завершать прийом заяв про вступ від абітурієнтів о 12 годині 1 серпня, випускники дізнаються про свої рейтингові місця 2 серпня.Усього, станом на 31 липня, на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра абітурієнти подали 2 039 414 заяв про вступ до ВНЗ. Понад третину заяв було подано в електронній формі – 769 529.

Лідерами серед вступників за кількістю поданих заяв є Львівський національний університет ім. Франка (57 624 заяви), Київський національний університет ім. Шевченка (55 284 заяви) та Національний університет “Львівська політехніка” (52 981 заява).

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, має бути оприлюднений вищими навчальними закладами не пізніше 12.00 години 2 серпня.

5 та 8 серпня рейтингові списки абітурієнтів в вищих навчальних закладах будуть оновлюватися, з них будуть виключені абітурієнти, які не подадуть оригінали своїх документів до приймальних комісій у визначений час.

Отже, приймальні комісії вищих навчальних закладів прийматимуть рішення про рекомендацію до зарахування на навчання на місця державного замовлення у три етапи: у перший, четвертий та сьомий дні після останнього дня прийому заяв, тобто 2, 5 та 8-го серпня 2014 року. У кожний із цих днів абітурієнт має можливість опинитись у списку рекомендованих для зарахування на бюджет.