Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Зимові аплікації. Центр розвитку дітей «Дивосвіт»

Аплікація – одне із самих улюблених занять дітей. Малюкам подобається щось вирізати з паперу або тканини, клеїти, розфарбовувати і в підсумку отримувати творіння, зроблене своїми руками.

Будь-яка творча діяльність, зокрема аплікація, має велике значення для розумового розвитку дітей, розширюється запас знань на основі уявлень про різноманітні форми і просторове положення предметів навколишнього світу, різні величини, різноманітні відтінки кольорів.

У Центрі розвитку дітей вихованці на заняттях творять зимові аплікації: «Ялиночка-красуня», «Чарівна рукавичка», «Сніговичок», «Пухнасті сніжинки», «Зимушка-зима».

Мета: формувати вміння дітей створювати аплікації на зимову тематику, розширити знання дітей про різні види аплікації, які виготовляються з різних матеріалів – паперу, вати, природного матеріалу, крупи тощо. Дати поняття про те, що умілими руками можна створити незвичайні твори мистецтва.

Під час створення кожної аплікації діти отримують море емоцій.