ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА ПІДСУМКАМИ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

26 жовтня 2023 року відбулася дистанційна звітна конференція за підсумками виробничої практики у закладах дошкільної освіти (з 11.09.2023 р. по 20.10.2023 р.) студентів 2-го курсу заочної форми навчання, які навчаються за навчальним планом підготовки магістрів галузі знань 01 Освіта, Спеціальності 012 Дошкільна освіта.

На конференції студенти прозвітували про набутий досвід, про переваги організації та проведення виробничої педагогічної практики. У ній взяли участь викладачі та студенти 2 го курсу заочної форми навчання. Керівники практики (доц. Попиченко С. С., проф. Гаврилюк С. М., доц. Залізняк А. М., доц. Скрипник Н. І,) привітали студентів із завершенням виробничої практики, проаналізували та прокоментували перебіг та результати практики.