Звітна конференція за підсумками навчальної педагогічної практики ОС «Молодший бакалавр» та ОС «Бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта

13 грудня 2022 року зі здобувачами І курсу 11 та 111 груп початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти ОС «Молодший бакалавр» та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта денної форми дистанційно відбулася звітна конференція за підсумками навчальної педагогічної практики. Базою проходження практики був заклад дошкільної освіти №12 «Золота рибка» м. Умані.

Здобувачі першого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта успішно пройшли  свою  першу  навчальну  педагогічну практику,  яка  є початковим етапом фахової підготовки і спрямована на формування їхньої мотивації щодо вибору професії вихователя дітей дошкільного віку.

Студенти-практиканти мали можливість дистанційно ознайомитися з умовами життєдіяльності дітей в закладі дошкільної освіти, з освітнім середовищем, розміщенням групових кімнат і кабінетів; облаштуванням дитячих майданчиків, організацією освітньої роботи відповідно до вікових та індивідуальних особливостей вихованців; спостерігали за організацією різних видів діяльності дітей (режимні моменти, самостійна діяльність дітей, гра, заняття, розваги, робота з батьками)). У реаліях сьогодення практика мала дистанційну форму і, нажаль, студенти не мали можливості побувати у закладах дошкільної освіти, безпосередньо поспілкуватися з дітьми та вихователями, проте вони отримували систематичні консультації від свого керівника та педагогів закладу.

Результати проведення навчальної практики дають можливість стверджувати про те, що студенти поглибили і закріпили теоретичні знання та набули вмінь і навичок організації режимних моментів, різних видів діяльності дітей, на належному рівні виконали всі завдання практики, проявили інтерес, творчість при їх підготовці.