ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Педагогічна практика є однією з основних форм  професійного  становлення майбутніх фахівців закладів дошкільної освіти,  яка  дозволяє  синтезувати теоретичні знання і практичний досвід.

14.12.2022 року відбулась звітна конференція з виробничої практики для студентів, які навчаються за спеціальністю 012 Дошкільна освіта (501 та 503 групи заочної форми навчання).

Під час конференції студенти поділилися своїми враженнями, набутим досвідом та знаннями, що вони здобули під час проходження виробничої практики.

Керівники практики Авраменко О.О., Бутенко О.Г., Карнаух Л.П. оголосили результати практики, відзначили найкращих студентів і побажали учасникам звітної конференції продовжувати бути натхненими, творчими та вдосконалювати власну педагогічну майстерність.