Звітна конференція з виробничої педагогічної (діагностичної) практики здобувачів вищої освіти І курсу 334з групи ОС «Бакалавр» заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта.

8.12.2023 року відбулася звітна конференція з виробничої педагогічної (діагностичної) практики здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 016 Спеціальна освіта заочної форми навчання (334з групи). Здобувачі вищої освіти проходили виробничу педагогічну практику з 6 листопада по 1 грудня 2023 року у закладах освіти.

Практика мала на меті розвиток педагогічних навичок, вдосконалення професійної майстерності та збагачення теоретичних знань у практичних умовах.

У ході конференції студенти поділилися досвідом проведення діагностичних та корекційно-розвиткових занять (фронтальних та індивідуальних), заповнення мовних та індивідуальних карток згідно із результатами діагностики, складання планів корекційної роботи з дітьми, що мають мовленнєві порушення. Належна увага була приділена комплексній психолого-педагогічній оцінці дітей з порушеннями мовлення. Студенти успішно презентували результати своєї роботи, поділились враженнями та набутим досвідом.