Практична підготовка

Звітна конференція з виробничої педагогічної (діагностично-корекційної) практики здобувачів вищої освіти І курсу 334з групи ОС «Бакалавр» заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта.

9 березня 2024 року відбулася звітна конференція з виробничої педагогічної (діагностично-корекційної) практики здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 016 Спеціальна освіта заочної форми навчання (334з групи). Здобувачі вищої освіти проходили виробничу педагогічну практику з 12 лютого по 8 березня 2024 року.

Практика мала на меті поглиблення теоретичних знань і практичних навичок, необхідних для діагностики та корекції мовленнєвих порушень, набуття досвіду в проведенні діагностичних та корекційних занять, формулюванні логопедичних висновків, а також отримання навичок співпраці з батьками та педагогами закладів.

У ході конференції студенти поділилися досвідом проведення діагностичних та корекційно-розвиткових занять (фронтальних та індивідуальних), заповнення мовленнєвих та індивідуальних карток згідно із результатами діагностики, складання планів корекційної роботи з дітьми, що мають мовленнєві порушення. Студенти успішно презентували результати своєї роботи, поділились враженнями та набутим досвідом.
Керівник практики – викладач – стажист Цибулько А.О.