Звітна конференція з педагогічної практики здобувачів вищої освіти 331 групи

Невід’ємною частиною професійної підготовки майбутнього фахівця з дошкільного освіти є його практична підготовка. З цією метою здобувачі вищої освіти ОС Бакалавр денної форми навчання проходили виробничу практику у закладах дошкільної освіти.

Завдання практики передбачали удосконалення навичок здобувачів щодо організації педагогічного процесу; формування умінь співвідносити наукові знання про вікові та індивідуальні особливості старших дошкільників, організацію життєдіяльності дітей, умови, зміст та методику їх виховання з станом практичної організації педагогічного процесу дітей старшого дошкільного віку в закладі дошкільної освіти; здійснювати педагогічний процес старших груп відповідно до Програм виховання в дитячому садку та Базового компоненту дошкільної освіти в Україні тощо.

Виробничу педагогічну практику здобувачі вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта проходили у період з 27.03.2023 по 21.04.2023 на базі дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу №28 м. Умань Черкаської області та за місцем проживання.