Зустріч здобувачів вищої освіти спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 016 Спеціальна освіта всіх освітніх ступенів  з співробітниками ювенальної превенції

Старшими інспекторами сектору ювенальної превенції Уманського РУП ГУНП в Черкаській області  майором  поліції Коваленком С. та капітаном поліції Паламарчук Л. було проведено профілактичну зустріч зі здобувачами вищої освіти, яка вже стала традиційною.

Молодь дізналася про види й підстави адміністративної відповідальності, зокрема куріння тютюнових виробів та електронних сигарет у громадських місцях і на території закладу освіти, розпивання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, уживання нецензурної лексики, завідомо неправдивий виклик спеціальних служб, хуліганство.

Ліна Паламарчук нагадала студентам про необхідність дотримуватися правил внутрішнього розпорядку в університеті й на його території, та не допускати протиправних учинків.

Крім того, інспектори застерегли здобувачів вищої освіти від проявів булінгу та розповіли, як не стати жертвою інтернет-насильства.

Студенти зацікавлено сприймали інформацію, задавали питання, на які отримували змістовні відповіді.