ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 2 КУРСУ (211, 212, 213, 223 ГРУПИ) ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ТА КЕРІВНИКІВ ПРАКТИКИ ЩОДО ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

З 17.04.2023р. по 26.05.2023р. проходить виробнича педагогічна практика здобувачів вищої освіти 2 курсу (211, 212, 213, 223 групи) денної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта, ОП Дошкільна освіта рівень підготовки «Бакалавр» факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Відповідно до завдань практики 24.04.2023 р. проведено зустріч студентів та керівників (Карнаух Л.П., Кравчук Н.П., Авраменко О.О.) практики під час якої студенти звітували про проведену роботу за перший тиждень проходження практики.

Відтак, студентка 213 групи Світлана Пономаренко поділилася враженнями про проведену роботу і показала відеоролик заняття з плавання, які вона проводить із дітьми дошкільного віку в ТВО «Центрі розвитку дитини «Перший клас» м. Умані.

Дар’я Притула студентка 211 групи повідомила про особливості організації освітнього процесу з використанням інноваційних технологій навчання в дошкільному навчальному закладі ясла-садок комбінованого типу № 27 «Вишенька» Кіровоградської міської ради, в якому вона проходить практику.

Тетяна Іщенко студентка 213 групи розповіла про специфіку організації роботи у різновіковій групі.

Під час зустрічі здобувачі вищої освіти обговорили позитивні враження та труднощі у роботі, які виникають в процесі практики.

Керівники практики звернули увагу на вимоги щодо ведення ділової документації виробничої педагогічної практики та спрямували студентів до активізації роботи з дітьми, використовуючи сучасні інтерактивні технології.

Бажаємо подальших успіхів!