ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 1 КУРСУ (502з ГРУПИ) ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ТА КЕРІВНИКІВ ПРАКТИКИ ЩОДО ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

З 17.04.2023р. по 26.05.2023р. проходить виробнича педагогічна практика здобувачів вищої освіти 1 курсу (502з групи) заочної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта, ОП Дошкільна освіта. Початкова освіта рівень підготовки «Магістр» факультету дошкільної та спеціальної освіти.

У ході обговорення та аналізу проведеної роботи, згідно завдань практики здобувачі вищої освіти спільно з керівниками практики визначили особливості організації інтегрованих уроків з дітьми 1-4 класів; використання технологій НУШ та STEM-освіти; роботи з батьками; правомірність фото- та відеофіксації проведеної роботи у початкових класах ЗЗСО.

Для урізноманітнення роботи та підвищення інтересу учнів до освітньої діяльності рекомендовано використовувати сучасні інтерактивні технології, зокрема: «Математичні каруселі», «Рутини», «Стіна слів»,  «Відпочивайки», «Квиток на вихід», «Створи комікс», «Театр тіней», «Сторітеллінг» та ін. з метою формування стратегії критичного мислення у дітей.

Під час зустрічі здобувачі вищої освіти обговорили позитивні враження та труднощі у роботі, які виникають в процесі практики.

Керівники практики звернули увагу на вимоги щодо ведення ділової документації виробничої педагогічної практики та спрямували студентів до активізації роботи з учнями, використовуючи сучасні освітні технології.

Бажаємо подальших успіхів!