Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Зростаємо у праці. Центр розвитку дітей «Дивосвіт»

Поряд з навчальним процесом і грою вихователі з Центру розвитку дітей «Дивосвіт» багато уваги приділяють трудовому вихованню дітей.

Праця – важливий засіб морального, трудового виховання. Це – внутрішня потреба людини, першооснова її буття. Наукові психолого-педагогічні дослідження засвідчують: уже трирічна дитина прагне до самостійності, елементарної трудової діяльності. Тому у нашому закладі вихователі підтримують це прагнення малюків, формують постійну потребу в діяльності, виховують інтерес до праці та до результатів своїх трудових дій, ознайомлюють з працею дорослих та залучають до різних видів трудової діяльності.

У Центрі розвитку проводиться систематична робота з вихованцями. На кожен день тижня запланований певний вид трудової діяльності дітей. Таким чином, протягом тижня діти залучаються до усіх видів праці. Адже любов до праці – ключ до успіху!