ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА ФАКУЛЬТЕТУ ДОШКІЛЬНОЇ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ

6 жовтня 2022 р. відбулося засідання Студентського наукового товариства факультету дошкільної та спеціальної освіти у дистанційному режимі. Керівником СНТ факультету є Хрипун Дар’я Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, голова Ради молодих науковців факультету.

Під час засідання було проаналізовано й обговорено підсумки науково-дослідницької роботи здобувачів вищої освіти за минулий 2021-2022 навчальний рік.

На засіданні було представлено й затверджено новий склад студентського наукового товариства факультету дошкільної та спеціальної освіти та окреслено пріоритетні завдання й напрями науково-дослідницької діяльності на 2022-2023 н.р.

Головою СНТ обрано Ревука Олександра Олександровича, студента IV курсу, 414 групи. Було наголошено, що 2 студенти здобули перемогу у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, роботи було надіслано до ЗВО для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (на жаль, ІІ тур не відбувся через вторгнення рф на територію України). За результатами роботи наукових гуртків і проблемних груп вийшли друком 75 наукових та науково-методичних публікацій студентів (тези). 17 студентів факультету взяли участь у Міжнародних, Всеукраїнських і Міжрегіональних конференціях. Ревук Олександр з 12.12.2021р. по 22.02.2022р. пройшов наукове стажування у Європейській академії освіти (м. Лесден, Нідерланди).

Члени Ради молодих науковців, які є керівниками студентського наукового товариства, висловили подяку студентам за активну діяльність та надію на співпрацю у майбутніх наукових заходах.