ЗАКІНЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ОНЛАЙН-СТАЖУВАННЯ НА БАЗІ UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU

15 вересня 2023 року відбувся заключний вебінар на тему: «Зворотня інформація щодо есе учасників стажування, оцінювання організації стажування та вебінарів» міжнародного онлайн-стажування на базі Uniwersytet w Białymstoku .

Координатор стажування: dr hab. Marta Kowalczuk- Walędziak, заступник декана з міжнародного співробітництва факультету Наук про Освіту UwB.

Загалом, протягом стажування були організовані вебінари на такі теми:

1. Використання результатів наукових досліджень з метою вдосконалення процесу навчання студентів. Лектор: dr hab. Marta Kowalczuk- Walędziak, заступник декана з міжнародного співробітництва факультету Наук про Освіту UwB (ідея науково-педагогічного зв’язку; можливості та шляхи поєднання наукового дослідження з дидактичною діяльністю в роботі викладача; аналіз досвіду академічних викладачів та рішень, які використовуються в університетах).
  2. Canva – що це таке і як її використовувати у роботі зі студентами. Лектор: lic. Tomasz Krynicki, тренер у сфері освітніх технологій, веб-майстер, продюсер звуку та світла, факультет Наук про Освіту UwB (Canva – презентація правил використання, переваги та недоліки, корисність у навчальній роботі академічного викладача).
  3. Не такий Zoom страшний…- як зробити цікавішими дистанційні заняття? Лектор: dr Konrad Szamryk, кафедра польської та порівняльної лінгвістики філологічного факультету UwB (практична демонстрація на обраних прикладах того, як за допомогою методів активного викладання та навчання зробити дистанційні заняття цікавішими та підвищити залученість студентів; перевірка та оцінка результатів навчання за допомогою дистанційних інструментів і традиційних освітніх інструментів у новому контексті та середовищі).
  4. Креативність, емоції і психологічний комфорт у праці викладача. Лектори: dr Beata Kunat та dr Katarzyna Szorc, Заклад Загальної Педагогіки та Методології Педагогічних Досліджень факультету Наук про Освіту UwB.
  5. Теорія і практика публічних виступів. Лектор: dr Bożena Tołwińska, кафедра порівняльної педагогіки факультету Наук про Освіту UwB.
  6. «Writing with Aileen: your guide to improving your academic writing for publication in English» Лектор: Aileen McKay – academic editor, consultant, and mentor.
  7. Стипендії, стажування, гранти на дослідження – як підготувати хорошу заявку? Лектор: dr hab. Urszula Wróblewska, кафедра історії та теорії освіти факультету Наук про Освіту UwB (вкл. вимоги до хороших заявок для грантів; основні вітчизняні та іноземні джерела фінансування досліджень та стажування; аналіз зразків заявок на гранти з останніх конкурсних видань).
  8. Публікація праць в престижних наукових журналах – від ідеї до реалізації. Лектор: dr hab. Krzysztof Sawicki, кафедра творчої ресоціалізації факультету Наук про Освіту UwB. (структура наукової статті; вибір журналу; редакційні та рецензійні вимоги; як відповідати на коментарі рецензентів; переклад та коректура)
  9. Підготовка дидактичних матеріалів з урахуванням студентів зі спеціальними освітніми потребами. Лектор: dr Agnieszka Dzięcioł-Pędich, Студія практичного вивчення іноземних мов.

Дякуємо організаторам за змістовні, сучасні вебінари! Бажаємо подальших успіхів!