захист виробничої практики студентами ОС «Бакалавр» Спеціальності 016 Спеціальна освіта

Виробнича педагогічна практика студентів 424з та 425з ОС «Бакалавр» Спеціальності 016 Спеціальна освіта

Перед початком практики керівником практики Хрипун Д. М. було проведено настановчу конференцію.

Під час зустрічі керівник практики нагадала студентам про завдання практики, документи які потрібно підготувати по завершення виробничої педагогічної практики.

Також відбулося обговорення особливостей планування та проведення індивідуальних завдань під час проходження практики у дистанційному режимі.

По завершенню виробничої педагогічної практики студенти поділились отриманим практичним досвідом та враженнями від проходження практики.