Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Як у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» відзначали День Святого Андрія Первозванного

Cвято Андрія Первозванного – дуже шановане свято протягом багатьох віків в Україні. Щораз нові покоління приймають його за своє, продовжують та розвивають його народні традиції, бо їх збереження має велике значення для виховання молоді.

Це одне з найулюбленіших свят, яке традиційно відзначається у центрі розвитку дітей «Дивосвіт». Учасниками цього календарно – обрядового дійства є наші вихованці.

Найсмачнішою частиною свята стало частування дітей калитою. Святкування калити – справжня можливість поринути в атмосферу українських традицій, зазирнути у минуле нашого народу. Міцний наш рід, жива у ньому пам’ять про минуле. Тож бережімо цю прекрасну невичерпну скарбницю – у ній розум, кмітливість, гумор, надія, і світло завтрашнього дня.

Шануймо ж рідне, наше  українське справжнє і колоритне Свято, звичаї і обряди, що прийшло до нас з прадавніх часів. Любімо і передаваймо ту любов нашим дітям.