Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Виробництво зимового друга у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт»

Сніговик – один із символів зими, він герой новорічних свят. Зазвичай сніговика ми ліпимо на вулиці зі справжнього снігу, зі справжньою морквиною.  Але от халепа! Зима прийшла, але снігу не принесла.

Цих чудових героїв можна зробити з чого завгодно. Це можуть бути гудзики і пластикові стаканчики, пляшки і пряжа, автомобільні шини і дерево, ватяні диски і набивна тканина.

А от вихованці Центру розвитку дітей «Дивосвіт»  робили сніговика із вати.

Діти вперше створювали білосніжного героя своїми руками, тому що раніше вони ліпили снігового чоловічка у дворі лише зі снігових грудочок. Вони брали сніг в руки і ретельно комкали його, тепер ці вміння вони перенесли на інший матеріал – вату.

Створення зимового героя викликало у дітей радість, багато позитивних вражень. Сніговик вийшов повітряним, м’яким, саме таким, яким він зазвичай виходить зі снігу, от тільки наш виріб не розтане навіть у теплому приміщенні.