Викладачі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти взяли участь у логопедичному лекторії

14 листопада 2023 року викладачі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти взяли участь у логопедичному лекторії, організованому на базі Комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Уманської міської ради. Тема заходу “Сучасні тенденції в роботі вчителя-логопеда”.

Спікерами заходу були:

• Гнатюк Оксана Володимирівна, керівник інклюзивного освітнього Хабу “Черкащани” із темою виступу: “Використання АДК під час освітнього процесу з дітьми з ООП”;

• Цибулько Анна Олександрівна, викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, висвітлила можливі інструменти для створення дидактичних ігор для роботи з дітьми;

• Бондаренко Людмила Василівна, фахівець (консультант) ІРЦ розкрила питання якісної реалізації висновку ІРЦ у закладі дошкільної освіти.

Учасники заходу відмітили актуальність та користь поданої інформації, та наголошували на необхідності подальшої організації подібних зустрічей.