Виховний захід «До міжнародного дня студентів»
18 листопада 2015 року куратор 41 групи кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти Залізняк А. М. провела виховний захід «До міжнародного дня студентів».
Доцент Залізняк А. М. ознайомила присутніх з історією виникнення цього свята. Студентка 41 групи Альона Шпак ознайомила присутніх із традиціями студентів різних народностей. У програму виховного заходу були включені логічні загадки, гуморески П. Глазового («Босий студент», «Звідки у студента гроші», «Страшні знання»), цікаві ігри («Практика», «Заліковка», «Гуртожиток») тощо. Виховний захід сприяв формуванню громадської позиції молоді як гідних громадян своєї держави та розвитку відчуття взаємної допомоги й дружньої підтримки. Свято пройшло цікаво, весело, емоційно.