ВИХОВНА ГОДИНА ПРИСВЯЧЕНА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДНЮ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ ВОЛОНТЕРА

5 грудня 2023 року в рамках Всеукраїнського Дня Збройних Сил України та Всесвітнього Дня Волонтера, які відзначаються 5-го та 6-го грудня кафедрою дошкільної освіти факультету дошкільної та спеціальної освіти було проведено виховну годину зі здобувачами вищої освіти факультету на тему: «Патріотичне виховання молоді та усвідомлення ними важливої ролі захисників України».

«Слава Україні!

Героям Слава!»

З такими  словами завітали до здобувачів запрошені гості: Іван Кузьменко, голова благодійної організації «Переможний шлях 777» та Едуард Скрипник, сержант ЗСУ.

Гості поділилися своїм досвідом служіння Батьківщині, починаючи з 2004 року, коли вони були учасниками «Помаранчевої революції», потім «Революції гідності». З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, один створив благодійну волонтерську організацію, яка і досі регулярно допомагає нашим бійцям на фронті. А інший з перших днів пішов захищати країну в лави ЗСУ.

Едуард розповів про складні та небезпечні умови на фронті. Іван поділився інформацією про основні види роботи волонтерської спільноти і запросив бажаючих долучитись до плетіння сіток, «кікімор» та ін.

Здобувачі надзвичайно перейнялися емоційними розповідями запрошених гостей, активно долучилися до обговорення піднятих проблем та  висловили власні позиції щодо допомоги ЗСУ.

На завершення Іван Кузьменко продекламував авторський вірш, який розчулив аудиторію та налаштував присутніх на перемогу нашої України.

Уривок із вірша:

Я вірю, як приснилось, так і буде

Завжди іде весна після зими

Розвіється пітьма і ми здобудем

І Мир і Злагоду

Бо того варті Ми