Виховна година на тему «СЕКРЕТИ НАВЧАННЯ»

Сьогодні, в умовах війни, вкрай важливо допомогти здобувачам вищої освіти першого курсу сформувати навичку – уміння вчитися.
         7 квітня 2023 року зі здобувачами вищої освіти першого курсу 111 групи під керівництвом куратора групи, доцента кафедри дошкільної освіти Залізняк А. М. проведено виховну бесіду на тему «Секрети навчання».

Під час бесіди студенти розглянули 12 умов успішного навчання. Адже уміти вчитися означає отримувати нові знання, уміти ними користуватися на практиці, планувати й організовувати свою роботу, розподіляти час, доводити справу до логічного завершення.

У ході бесіди студенти згадували притчі, прислів’я та приказки, які звертають увагу на необхідність навчання:
• Не кажи – не вмію, а – кажи навчусь!
• Мудрим ніхто не вродився, а навчився.
• Наука в ліс не веде, а з лісу виводить.
• Вчення – світ, а невчення – тьма.
• Вчитися ніколи не пізно.
• Учись змолоду – пригодиться на старість.
• Вік живи – вік учись.
        Під час проведення виховного заходу студенти дійшли висновку, що навчання має вагоме значення у житті кожної людини; освіта дає знання, а знання – це, дійсно, сила; освіта допомагає розвивати емоційний інтелект і рятує від обману; освіта підвищує впевненість у собі, сприяє задоволенню особистих амбіцій, зростанню самоповаги та забезпеченню фінансової стабільності; освіта – це самовдосконалення.