Виховна година до Всесвітнього дня книги тa авторського права

23 квітня 2023 року ми відзначаємо Всесвітній день книги тa авторського права. Це свято має на меті сприяти поширювати задоволення від книжок і читання.

Виховний захід проведено зі здобувачами 212 групи ОС «Бакалавр» куратором Ольгою Мельниковою, кандидатом педагогічних наук, доцентом, в.о. завідувачем кафедри дошкільної освіти, кафедри дошкільної освіти

На зустріч було запрошено головну бібліотекарку відділу обслуговування читачів бібліотеки Уманського державного педагогічного університету Тетяну Майструк.

У ході зустрічі Тетяна Миколаївна ознайомила здобувачів із новими надходженнями книг у фонді бібліотеки, з якими можна ознайомитися на сайті бібліотеки.

Під час виступу фахівцем бібліотеки було зазначено, що «книга на сучасному етапі розвитку цивілізації залишається одним із найефективніших інструментів передачі інформації з усіх сфер людської діяльності. Писемність завжди була головним чинником у культурі кожного народу, відігравала провідну роль у його духовному розвитку, тісно поєднувала покоління. Книги покликані служити людям, а краса і мудрість, відтворена у друкованих рядках, неодмінно має стати на заваді жорстокості, несправедливості й насиллю, врятувати наш неповторний світ».

Також здобувачі мали змогу поділитися враженнями від останніх прочитаних книг та щирих рекомендацій.

Щиро вітаємо всіх шанувальників книги, усіх тих, хто шанує й розвиває друковане слово, із Всесвітнім днем книги і авторського права!

Бажаємо нових відкриттів, реалізації творчих задумів та натхнення! Нехай придбана у цей день нова книжка стане її власнику справжнім другом і порадником на довгі літа.