Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Вихованці та колектив Центру розвитку дітей «Дивосвіт» вітають усіх українців з Днем української писемності та мови

Мова – це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова – це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам’ять, найцінніше надбання віків.

На честь свята у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» було проведено тематичне свято-розвагу «Шануймо рідну мову». Метою було донести до дітей красу та багатство української мови, формувати почуття краси рідної мови. Вихователі провели цікаві заходи з вихованцями, а саме: ознайомили дітей з поетами та письменниками, які прославили Україну, подорожували українськими народними казками, сторінками українських народних пісень, колискових. Діти із великим задоволенням слухали вірші Т.Г. Шевченка, читали українські народні казки.

Вихователі виховували глибокі почуття любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, бажання берегти свою національну культуру, бути патріотами своєї держави.

Вітаємо всіх з цим чудовим святом! Бажаємо, щоб Материнське Слово було для нас духовним джерелом життя і оберегом. Не з примусу, а лише за покликом власного сумління та гідності плекаймо у душі любов до рідної мови.