ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “ДОШКІЛЬНА ОСВІТА”

З 19 по 21 квітня 2018 року на базі Бердянського державного педагогічного університету відбувся другий, заключний тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта».  Проведення наукових  конкурсів за галузями знань та спеціальностями серед студентів закладів вищої освіти України є традиційним. Вони є відображенням якості підготовки фахівців, школою становлення молодих науковців.

Представником від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету дошкільної та спеціальної освіти була студентка 412 групи Башинська Олена Віталіївна (науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти Семчук Світлана Іванівна)

До галузевої  конкурсної  комісії  були запрошені знані науковці у галузі дошкільної освіти, професори Н.В. Гавриш, І.М. Дичківська,  С.М. Курінна., І.Г.Улюкаєва.

Другий тур конкурсу проводився у формі науково – практичної конференції, на якій конкурсанти презентували результати своїх досліджень. Для участі в ньому  було надіслано 53 роботи – практично з усіх університетів  України,  в яких здійснюється підготовка педагогів для системи дошкільної освіти.  До фіналу вийшло 13 робіт, де почесне ІІІ місце здобула наша студентка – Олена Башинська.

Вітаємо з перемогою! Зичимо подальших успіхів!