ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ СУПРОВІД ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТОСТІ ДОШКІЛЬНИКА”

16.05.2018 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого-педагогічний супровід формування особистості дошкільника».

У роботі конференції взяли участь науковці Львівського національного університету імені Івана Франка, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Криворізького державного педагогічного університету, Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу та ін.

З вітальним словом виступила декан факультету, професор кафедри спеціальної освіти Ірина Іванівна Демченко.

У ході конференції обговорювали актуальні питання дошкільної освіти, зокрема особливості діяльності сучасного управління, валеологічний супровід  формування особистості дошкільника; як уберегти дитину від викрадення; емоційний розвиток дошкільників в умовах сім’ї та ін.

У рамках конференції було проведено майстер клас «Палітра емоцій» практичним психологом вищої категорії арт-терапевтом

І. М. Мартинюк.

Захід пройшов на високому  науково-професійному  рівні у творчій атмосфері.