Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

Щорічно 8 травня відзначають Міжнародний день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. Головним завданням цієї організації є допомога всім людям що стали жертвами воєнних конфліктів, а також жертвам стихійних лих та катаклізмів. Червоний Хрест працює в понад 100 країнах Світу, у тому числі і в Україні.

Студентське самоврядування на чолі з Наталею Дмитрівною провели он-лайн захід для студентів факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – це найбільша гуманітарна організація у світі. Рух має в своїх лавах до 100 млн волонтерів та співробітників із 192 країн світу, які не залишаються осторонь російсько-української війни і працюють у посиленому режимі.

Разом з іншими волонтерами вони збирають кошти для біженців і поранених, забезпечують їх харчами, постільною білизною, одягом і по можливості помешканням. Вони завжди перші там, де потрібна їх негайна допомога, у тому числі, беруть участь у евакуації населення з «гарячих точок» та надають допомогу у місцях ліквідації наслідків ракетних ударів.

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця є партнером  Товариства Червоного Хреста України, які зокрема, співпрацюють з міжнародними донорами, державним та приватними сектором задля допомоги постраждалому українському населенню.