Відпочинок на природі
17 вересня 2014 року відбувся похід першокурсників (11 та 14 групи), студентів старших курсів, студради та викладачів факультету дошкільної та корекційної освіти до Білогрудівського лісу.
Похід було організовано з метою створення позитивної атмосфери у колективі та налагодження взаємозв’язків між студентами. У його програму були включені ранкова гімнастика, ігри, конкурси, спортивні змагання, тренінги на знайомство та приготування смачного обіду.
Було неймовірно смачно, оскільки їжа, приготована на багатті під відкритим небом, в яку було вкладено частинку душі, не може не смакувати!
Студенти і викладачі отримали позитивні враження від проведеного часу в казковій атмосфері лісу.
Куратори академічних груп та студенти висловлюють щиру вдячність заступнику декана з виховної роботи Бабій Інні Володимирівні за організацію походу.
[nggallery id=42]