Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Відкриваємо двері у світ цифр та букв

Навчати дітей буквам і цифрам може бути складно, але це також може бути веселим і захоплюючим досвідом для них.

Вихователі  Центру розвитку дітей «Дивосвіт» роблять навчання цікавим і розважальним, щоб підтримувати інтерес і мотивацію своїх вихованців.

Дітей навчають грамоти. Навчання відбувається на основі розвитку усного мовлення (звукова культура, формування граматично правильної мови, навчання розповідати та ін.) Одночасно вихователі працюють над розвитком спостережливості, пам’яті, мислення, уваги дитини. Заняття з вивчення букв будують так, щоб діти включались в активну пізнавальну діяльність, щоб світ букв для них був цікавим і водночас легким.

Також вихованці вчать цифри, граючи у цікаві міні-ігри. Гра включає в себе розвиваючі завдання для малюків. Дитяча гра також сприяє розвитку важливих навичок, таких як творчість, моторика, координація, увага та пам’ять.

Кожне заняття включає у себе і навчання, і виховання, і розвиток, і просто задоволення від чарівного світу цифр та букв.