ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ГАРАНТІВ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

29 квітня 2024 р. гаранти освітніх програм за спеціальностями 012 Дошкільна освіта (І. Ю. Підлипняк, Л. П. Карнаух, О. Г. Бутенко) та 016 Спеціальна освіта (І. В. Бабій, М. А. Лемещук, С. В. Цимбал-Слатвінська) взяли участь у роботі семінару для гарантів освітніх програм в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Під час роботи семінару обговорено представлені спікерами результати акредитаційних експертиз в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини у І семестрі 2023/2024 н. р. Особливу увагу акцентовано увагу на сильних і слабких сторонах освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в університеті.

Також координатором з питань акредитації, ліцензування та якості освіти УДПУ імені Павла Тичини Наталією Левченко представлено інформацію щодо організації та проведення опитувань в УДПУ імені Павла Тичини.