Новини, події, оголошенняОсвітньо-науковий Центр сімейно-центрованих практик

Відбулася робоча зустріч із Головою Правління Громадської організації “Українська академія дитячої інвалідності” Володимиром Мартинюком

26.09.2023 року  в м. Умань відбулася робоча зустріч завідувача кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, доцента Марини Лемещук, директора Освітньо-наукового Центру сімейно-центрованих практик Людмили Черніченко із Головою Правління Громадської організації “Українська академія дитячої інвалідності” Володимиром Мартинюком.

Українська академія дитячої інвалідності має наміри об’єднати фахівців різних галузей (педіатрів, неврологів, психіатрів, ортопедів, фізичних терапевтів, ерготерапевтів, логопедів (мовних терапевтів), психологів, спеціальних педагогів, медичних сестер, соціальних працівників, асистентів дитини та інших спеціалістів), які працюють із дітьми з ООП, з метою реалізації основних напрямів у діяльності Академії.

Під час зустрічі обговорювались питання забезпечення регулярного навчання та обміну інформацією щодо всіх аспектів дитячої інвалідності шляхом проведення зустрічей, семінарів, конференцій, симпозіумів, робочих груп, професійних виставок. Здійснення видавничої діяльністі;  впровадження в Україні сучасних концепцій допомоги, розвитку, навчання та супроводу дітей з ООП, зокрема соціальної педіатрії, ранього втручання, інклюзивної освіти та інших; сприяння подоланню соціальної стигматизації та дискримінації стосовно дітей з ООП та їхніх родин, а також формування у них активної життєвої позиції.

Варто зауважити, що члени кафедри спеціальної та інклюзивної освіти та члени Освітньо-наукового Центру сімейно-центрованих практик є членами “Академії дитячої інвалідності” ще з 2021 року.

Висловлюємо Мартинюку Володимиру Юрійовичу щиру подяку в запрошенні на зустріч та маємо надію та дружню подальшу співпрацю!