Відбулася гостьова лекція  з теми:  “Дошкільна освіта України: здобутки та перспективи”.

23 травня 2024 року  відбулася гостьова лекція  з теми:  “Дошкільна освіта України: здобутки та перспективи”.

Гостьову лекцію проводила БОГУШ АЛЛА МИХАЙЛІВНА – доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики дошкільної освіти, дійсний член Національної академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії у галузі освіти.

Під час гостьової лекції, яка проходила в онлайн-режимі науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини мали можливість залучитися до обговорення низки важливих питань, що стосуються проблем сучасної дошкільної освіти. Зокрема, ознайомитися з історією розвитку дошкільної освіти,  сучасним методично-дидактичним забезпеченням закладів дошкільної освіти,  новітніми підходами щодо освіти і розвитку дітей дошкільного віку.

Для студентів та викладачів факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини ця гостьова лекція має важливу педагогічну цінність, оскільки відображає концептуальні підходи, що стосуються розвитку необхідних предметних компетенцій дітей дошкільного віку у формуванні їх життєвого досвіду у новітніх умовах.   А спілкування з  вельмишановною вченою Аллою Михайлівною Богуш є  завжди  безцінним джерелом мудрості та поштовхом до професійного самовдосконалення викладачів та майбутніх фахівців дошкільної освіти.

Алла Михайлівна значну увагу приділяє роботі з здобувачами вищої освіти, закликає талановиту студентську молодь не зупинятися на досягнутому, не бути байдужими до проблем дошкільної освіти та в подальшому продовжувати своє професійне зростання, активно долучатися до наукових досліджень актуальних для сучасної дошкільної освіти.

Викладачі та здобувачі вищої освіти нашого факультету висловлюють щиру вдячність Аллі Михайлівні Богуш за проведення змістовної  та актуальної гостьової лекції з  важливої та практично значущої проблематики у сфері сучасної дошкільної освіти та бажають подальшої творчої наснаги для  реалізації нових освітніх та наукових проектів, особистого благополуччя,  миру та Божої благодаті!