Урочисте відкриття Науково-дослідної лабораторії інклюзивної педагогіки
24 березня 2016 року на факультеті дошкільної та корекційної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося урочисте відкриття Науково-дослідної лабораторії інклюзивної педагогіки
Лабораторія є структурним підрозділом Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини і здійснює свою діяльність з метою залучення вчених, науковців, аспірантів, студентів і фахівців-практиків до вирішення теоретико-методологічних та практико-методичних проблем розвитку інклюзивної освіти в Україні.
Керівництво роботою науково-дослідної лабораторії інклюзивної педагогіки здійснює кандидат педагогічних наук, доцент кафедри корекційної педагогіки та психології Демченко Ірина Іванівна.
З періоду створення лабораторії (тобто за останні три роки) її співробітниками опубліковано понад 55 статей у фахових виданнях з актуальних проблем інклюзивної освіти, 2 монографії, 8 навчально-методичних посібників.
Бажаємо всім членам лабораторії творчих успіхів, натхнення та досягнення вершин в науковій діяльності.