УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ГАРАНТІВ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ

21 лютого 2024 року у рамках діяльності Центру професійного розвитку викладачів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся семінар для гарантів освітніх програм, до роботи якого долучилися представники факультету дошкільної та спеціальної освіти – гаранти освітніх програм: проф. Цимбал-Слатвінська С. В., Лемещук М. А., Карнаух Л.П., Бутенко О. Г., Авраменко О. О.

Спікерами на обговорення представлено актуальні питання, що сприяють підвищенню якості освітніх програм:

1. Правила та політика академічної доброчесності учасників освітнього процесу університету (доповідач – Ревнюк Н. І., кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з гуманітарних питань, голова Комісії з питань академічної доброчесності УДПУ імені Павла Тичини).
  2. Практика як важлива складова підготовки майбутніх фахівців та роль стейкхолдерів у її забезпеченні (доповідач – Роєнко Світлана Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, відповідальний за стажування студентів та керівник практики по університету).

Семінар пройшов у невимушеній та дружній атмосфері. Учасники заходу мали змогу не лише отримати актуальну інформацію, а й отримати ґрунтовні відповіді на запитання та обмінятися думками.