Участь у супервізії «Розвиваємо навички спілкування дітей у різних соціальних контекстах»

27 квітня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри спеціальної та інклюзивної освіти взяли участь у супервізії «Розвиваємо навички спілкування дітей у різних соціальних контекстах». Ця подія організовувалася в рамках міжнародного Проєкту ECHO за сприяння Університету Нью Мехіко, у спільній діяльності з Центром медичних наук (Health Sciences Center) та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.

Проєкт ECHO (Extension for Community Healthcare Outcomes (Розповсюдження результатів охорони здоров’я в громаді) розпочав свою роботу в Україні у листопаді 2020 року, після підписання відповідних договорів між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та ECHO-Центру медичних наук Університету Нью-Мексико (University of New Mexico, the Health Sciences Center).

Метою проєкту є поліпшення турботи про пацієнтів задля збільшення компетентності фахівців в галузі охорони психічного здоров’я дітей та підлітків. Співпраця спрямована на формування україно-американської команди у рамках Проєкту ECHO, створення програми підвищення кваліфікації фахівців-практиків, що працюють з розладами спектру аутизму та поведінковими розладами.

Під час зустрічі відбулося обговорення та супервізія випадку з практики, який представила логопед Галина Лукачович, після чого усі учасники мали змогу отримати нову інформації з дидактики від експертів Проєкту.