Тиждень знань з безпеки життєдіяльності здобувачів вищої освіти під час воєнного стану

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти пройшов тиждень знань з безпеки життєдіяльності здобувачів вищої освіти під час воєнного стану.

Кураторами 1 курсу (11, 111) гр. кандидатом пед. наук, доцентом  Залізняк А.М. та 2 курсу (211  гр.) доктором пед. наук, професором Гаврилюк С.М. було проведено низку бесід з студентами  з техніки безпеки життєдіяльності під час воєнного стану. Розглянуто правила безпечної поведінки під час сигналів повітряної тривоги, обстрілів, комендантської години тощо.

Куратори академічних груп ознайомили студентів із застосуванням психотерапевтичних методів з метою поліпшення якості життя й розвитку стресостійкості під час воєнного стану. Також порекомендували студентам при стресі:

• займатися фізичними вправами, діяльністю, що зменшує стрес;
  • дотримуватися режиму дня, харчування, фізичної активності, піклуватися про себе;
  • проводити час з важливими для вас людьми, яким довіряєте, розповідайте їм про свої проблеми;
  • займатися улюбленою справою, де відчувають спокій і радість.
  • розвиватися у різних видах творчості;
  • читати цікаві книги;
  • доглядати тварин;
  • оволодіти майндфулнес практиками для подолання емоційного дискомфорту та підвищення продуктивності праці.

Для зниження тривоги студенти оволоділи релаксаційними техніками. Виконали вправу «Контрольоване дихання» та «Метелик».  Задля встановлення ефективного контакту використовували техніку «три “Так”».

Студенти, що були ознайомлені з правилами техніки безпеки   життєдіяльності під час воєнного стану поставили підписи у Журналі з техніки безпеки.

Разом до перемоги!!!!!!