Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Створення мильних бульбашок своїми руками

Летючі, переливаються усіма кольорами веселки прозорі кулі. Що це? Ну, звичайно, кожен знає відповідь – це мильні бульбашки. Це забава відома з давніх-давен.

Ось і 18 січня у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» педагоги влаштували для вихованців справжнє свято. Діти пізнавали таємниці мильного чарівництва, створювали мильні бульбашки своїми руками, видували і рахували їх, змагалися у тому, хто зробить і впіймає найбільшу кількість мильних бульбашок.

Діти на повітряних кулях вирушили у Планету мильних бульбашок, де всі разом танцювали, грали в ігри, дивилися різні фокуси з повітряними кулями. Весело було малятам гратися з маленькими та великими бульками, порівнювати їх, дивитися, як подорожує кольорова водичка.