Семінар-практикум “Розвиток soft skills у майбутніх логопедів”

24 жовтня відбувся семінар-практикум “Розвиток soft skills у майбутніх логопедів”.  Учасниками були здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти, освітньої програми Спеціальна освіта, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У рамках семінару кандидатом педагогічних наук, в.о. завідувача кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Мариною Лемещук було розглянуто теоретичні аспекти розвитку м’яких навичок майбутнього логопеда та проведено тренінг з теми “Розвиток емоційного інтелекту майбутніх логопедів”. Здобувачі активно долучились до роботи, виконували різні вправи, парами та групами, на розвиток вміння керувати власними емоціями і розуміти емоції інших.

Доцент кафедри Людмила Черніченко  ознайомила студентів з можливостями проєктної технології у формуванні soft skills. Студенти були залучені до виконання художньо-творчого міні-проєкту. Під час створення   логопедичної картини вони використали техніки, які опанували на заняттях.

В аудиторії панувала творча атмосфера. Результатом проєктної діяльності були не тільки різнобарвні матеріали, виконані комбінуванням  ужиткових підручних матеріалів, але й усвідомлення того, яким чином проєктна діяльність формує соціальні навички особистості.