Проведення та обговорення виконання завдань виробничої практики зі здобувачами вищої освіти 502аз групи ОС «магістр» спеціальності 012 Дошкільна освіта освітньо-професійної програми: Дошкільна освіта. Початкова освіта

08.05.2023 р. відбулася чергова робоча зустріч зі здобувачами вищої освіти ОС «магістр» спеціальності 012 Дошкільна освіта освітньо-професійної програми: Дошкільна освіта. Початкова освіта.

Метою зустрічі було: перегляд та аналіз уроків, проведених студентами-практикантами, відповідно до завдань виробничої практики.

Урок письма на тему: «Уживання великої букви в словах. Побудова і записування речень за малюнками» проводила студентка-практикантка 502а групи П’ята Катерина у 1 класі КЗ «Дивізійський ліцей» Білгород-Дністровського району, Одеської області.

На уроці практикантка активно використовувала інтерактивну дошку, демонструючи на ній завдання для учнів.

Під час відгадування загадок використовувалися Lego-цеглинки.

В ході уроку студентка-практикантка працювала з дітьми з метою удосконалення навички письма; формування уявлення про вживання великої букви; вправляння учнів у застосуванні великої букви під час записування власних назв; розвитку вміння складати і записувати речення; формування компетентності спілкування державною мовою, соціальної, громадянської компетентності.

На жаль урок перервався сигналом «повітряної тривоги» і був завершений в укритті, проте всі присутні студенти-практиканти зуміли побачити основні етапи роботи на уроці та обговорити їх.

Дякуємо усім керівникам баз практик, які сприяють проведенню та перегляду уроків наших студентів-практикантів!