ПРОВЕДЕННЯ ІНСРУКТАЖУ ІЗ ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЩОДО ДІЙ ПІД ЧАС ОГОЛОШЕННЯ СИГНАЛУ «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»

Відповідно до розпорядження № 2 від 02.02.2024 року «Інструкція щодо дій здобувачів вищої освіти та працівників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини умовах надзвичайних ситуаціях»» ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на факультеті дошкільної та спеціальної освіти 5 лютого 2024 року відбулася зустріч із здобувачами вищої освіти щодо дій під час оголошення сигналу «Повітряна тривога».

Неля Кравчук, заступник декана з ЦЗ, провела повторний інструктаж для здобувачів освіти з питань безпеки життєдіяльності, зокрема з питань дій у разі оголошення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, у тому числі сигналу «Повітряна тривога», дотримання правил пожежної безпеки, техногенної безпеки та безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, дотримання правил гігієни у період поширення епідемічних захворювань, поводження в громадських місцях з незнайомими людьми та підозрілими предметами, при користуванні громадським транспортом тощо.

Просимо наших здобувачів освіти бути обачними, відповідальними, берегти життя своє та своїх рідних!