Практична підготовка

ПРОМІЖНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 311 ГРУПИ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

23 квітня 2024 року відбулась проміжна конференція із студентами 311 групи денної форми навчання, що проходять виробничу педагогічну практику.

Зустріч була проведена з метою обміну досвідом між студентами щодо виконання практичних завдань та отримання зворотного зв’язку від керівника практики – доцента Залізняк А. М.
      Під час зустрічі здобувачі вищої освіти продемонстрували фрагменти занять, ігор, самостійної діяльності дітей та інші режимні моменти, а також майбутні вихователі проаналізували власну діяльність під час проходження виробничої педагогічної практики та висловили свої думки та побажання.     Під час проміжної конференції здобувачі вищої освіти наголосили на високому рівні фахових знань, набутих у Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, що дозволило їм впевнено проходити виробничу педагогічну практику в закладах дошкільної освіти на посаді вихователя.

У ході даної конференції здобувачі вищої освіти денної форми навчання обмірковували виявлені проблеми, з якими вони зіштовхнулися під час означеної практики та скорегували план подальшої роботи на основі отриманого зворотного зв’язку.