Попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня освіти

В період з 13 листопада 2023 року по 21 листопада 2023 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулися попередні захисти кваліфікаційних (магістерських) робіт здобувачами вищої освіти денної та заочної форми навчання, які навчаються за освітньо-професійними програмами Дошкільна освіта, Дошкільна освіта. Початкова освіта спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Попередній захист магістерських робіт проходили на спільному засіданні кафедр дошкільної освіти та психології та педагогіки розвитку дитини,  за участі Голови екзаменаційної комісії – Гаврилюк Світлани Миколаївни, доктора педагогічних наук, професора кафедри дошкільної освіти та членів екзаменаційної комісії: Бутенко Ольги Григорівни, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, заступник декана з навчальної роботи факультету дошкільної та спеціальної освіти, Карнаух Лесі Петрівни, кандидата педагогічних наук, професора, в. о. завідувача  кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, Мельникової Ольги Миколаївни, кандидата педагогічних наук, доцента, в.о. завідувача кафедри дошкільної освіти.

Попередній захист відбувся у присутності усіх членів кафедр та керівників кваліфікаційних робіт.

Метою даного заходу було встановлення відповідності досліджень вимогам до оформлення, змісту та структури роботи, визначення ключових положень дослідження та готовність здобувача вищої освіти до захисту.

Всі побажання та зауваження членів екзаменаційної комісії були конструктивними, чіткими, та сприятимуть покращенню змісту та структури магістерських робіт.

Усі студенти продемонстрували високий рівень володіння матеріалом, впевненість під час виступу, наявність усіх документів, які мають бути наявні на даному етапі роботи над магістерською роботою.

Бажаємо здобувачам успіху та позитивних оцінок на основному захисті!