Попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня освіти освітньо-професійної програми Дошкільна освіта спеціальності 012 Дошкільна освіта

21 квітня 2023 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбувся попередній захист кваліфікаційних (магістерських) робіт здобувачами вищої освіти заочної форми навчання, які навчаються за освітньо-професійною програмою Дошкільна освіта, спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Попередній захист магістерських робіт відбувся на спільному засіданні кафедр дошкільної освіти та психології та педагогіки розвитку дитини,  за участі Голови екзаменаційної комісії – Гаврилюк Світлани Миколаївни, доктора педагогічних наук, професора кафедри дошкільної освіти та членів екзаменаційної комісії: Попиченко Світлани Сергіївни, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти, декана факультету дошкільної та спеціальної освіти, Іщенко Людмили Валентинівни, доктора педагогічних наук, професора, завідувача  кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, Мельникової Ольги Миколаївни, кандидата педагогічних наук, доцента, в.о. завідувача кафедри дошкільної освіти.

Попередній захист відбувся у присутності керівників кваліфікаційних робіт.

Метою даного заходу було встановлення відповідності досліджень вимогам до оформлення, змісту та структури роботи, визначення ключових положень дослідження та готовність здобувача вищої освіти до захисту.

Усі студенти продемонстрували високий рівень володіння матеріалом, впевненість під час виступу, наявність усіх документів, які мають бути наявні на даному етапі роботи над магістерською роботою. Всі побажання та зауваження членів екзаменаційної комісії були конструктивними, чіткими, та сприятимуть покращенню змісту та структури магістерських робіт.

Бажаємо здобувачам успіху та позитивних оцінок на основному захисті!