ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОХОДЖЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ 3 КУРСУ 311 313 ГРУП СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

26 квітня 2023 року відбулася підсумкова онлайн конференція за результатами проходження виробничої педагогічної практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 3 курсу 311, 313 груп спеціальності 012 Дошкільна освіта за участю керівників практики – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Скрипник Нелі Іванівни та кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Залізняк Алли Миколаївни.

Зазначену практику студенти проходили в період з 10.04 по 21.04.2023 року в змішаному режимі. В умовах змішаної форми проходження виробничої педагогічної практики студенти мали можливість ознайомитись із особливостями педагогічної діяльності і в очній, і в дистанційній формах.

Здобувачі вищої освіти поділилися своїм досвідом освітньо-виховної роботи в закладах дошкільної освіти, розповіли про інноваційні методи роботи з дошкільниками, відчули переваги педагогічної професії, переконались у психологічній готовності до педагогічної діяльності, продемонстрували створену власноруч наочність, підготували презентації, міні-фільми про їх перебування на практиці, проаналізували труднощі, над подоланням яких ще треба працювати, висловили пропозиції щодо покращення практичної підготовки студентів до майбутньої професійної діяльності.

Результати звіту засвідчили про готовність здобувачів вищої освіти до роботи в закладах дошкільної освіти. Керівники практики підбили підсумки захисту практики.