Підсумкова конференція з проходження виробничої педагогічної практики здобувачів ОС «Бакалавр» 312, 313, 331, 323 груп денної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта та ОС «Молодший бакалавр» 21 групи денної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Невід’ємною і обов’язковою складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців дошкільної освіти є практична підготовка здобувачів освіти, що сприяє закріпленню набутих теоретичних знань.

10.05.2024 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти за допомогою платформи Google Meet відбулася підсумкова конференція з проходження виробничої педагогічної практики здобувачів ОС «Бакалавр» 312, 313, 331, 323 груп денної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта та ОС «Молодший бакалавр» 21 групи денної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта за участю керівників практики –кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Скрипник Нелі Іванівни та викладача цієї ж кафедри Гарбар Світлани Володимирівни.

Звіти та матеріали практики засвідчили, що здобувачі вищої освіти всі завдання практики виконали у повному обсязі, продемонстрували вміння застосовувати і творчо використовувати теоретичні та методичні знання, пов’язані з особливостями професійної діяльності.

Бажаємо подальших успіхів!