ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ЗАХИСТУ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ-БАКАЛАВРАМИ

8 листопада в режимі онлайн відбулася підсумкова конференція з виробничої педагогічної практики студентів 4 курсу ОС  Бакалавр спеціальності 012 Дошкільна освіта (421, 431 групи), яка тривала з 09 жовтня по 03 листопада 2023 року.

На конференції здобувачі вищої освіти презентували результати проходження практики, поділилися яскравими враженнями щодо спілкування із дошкільниками, розповіли про структуру закладу дошкільної освіти, про заняття, які відвідали й проводили самостійно. Особливий наголос було зроблено на професійному досвіді, який отримали майбутні педагоги.

Керівник практики, Авраменко О.О. відзначила, що студенти-практиканти, успішно виконали завдання виробничої педагогічної практики, значно підвищили рівень практичних компетентностей фахівця, виявили ініціативність, відповідальність та креативність.

Бажаємо студентам успішної самореалізації в майбутній професійній діяльності!!!