Перша допомога при панічній атаці

Сьогодення диктує нові правила, тому на факультеті дошкільної та спеціальної освіти 12 лютого 2024 року відбувся надзвичайно важливий практичний захід – «Як надати першу допомогу при панічній атаці», який був проведений професором кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Іриною Малишевською.

Основна мета цього заходу полягала в тому, щоб допомогти нашим здобувачам освіти стати свідомими і компетентними у наданні першої допомоги у такій ситуації.

Навчальні підходи та знання, які наші студенти отримали під час цього заходу, включали:

1. Розпізнавання симптомів панічної атаки (студенти навчилися розпізнавати ключові ознаки панічної атаки, що допоможе їм вчасно реагувати у подібній ситуації).
  2. Техніки заспокоєння (студенти освоїли різноманітні техніки дихання та релаксації, які можуть допомогти заспокоїтися під час панічної атаки).
  3. Емпатія та підтримка (студенти навчилися правильно підтримати людину, яка переживає панічну атаку, та проявляти розуміння та емпатію).

Модератор заходу – Ірина Малишевська, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, факультету дошкільної та спеціальної освіти.