Переможці конкурсів та олімпіад

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСІВ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

2020 РІК

Бурлик Дар’я (Диплом ІІI ступеня)

Брала участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта», який був проведений на базі Бердянського державного педагогічного університету.

Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної освіти  Валентина Кушнір).

 

Котельнікова Вікторія Віталіївна (Диплом ІІI ступеня)

Взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, який відбувся у дистанційній формі в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова, зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта» (за нозологіями).

Керівник наукової роботи: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Бабій Інна Володимирівна.

2019 рік

Кислинська Ірина Федорівна (Диплом ІІ ступеня)

Взяла участь у II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, який відбувся в Бердянському державному педагогічному університеті зі спеціальності «Дошкільна освіта» .

Керівники наукової роботи: доктор педагогічних наук, професор Іщенко Людмила Валентинівна, викладач Трофаїла Наталія Дмитрівна.

 

Семенчук Інна Борисівна (Диплом ІІI ступеня)

Взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, який відбувся в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова, зі спеціальності «Спеціальна освіта» (за нозологіями).

Керівник наукової роботи: кандидат біологічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти Голуб Надія Петрівна.

2018 рік

Башинська Олена Віталіївна (Диплом ІІI ступеня).

Взяла участь у Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта», на базі Бердянського державного педагогічного університету.

Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти Семчук Світлана Іванівна.

2017 рік

Журавко Тетяна Валеріївна (Диплом ІІI ступеня).

Взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта», який проходив на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Керівник студентської наукової роботи − доктор педагогічних наук, професор Рогальська-Яблонська І.П.