Онлайн-лекція «Підготовка вихователів/учителів дошкільних закладів та початкових класів у Польщі»

24 травня 2024 р. представники факультету дошкільної та спеціальної освіти стали учасниками онлайн-лекції професорки, докторки габілітованої Кінги Кушак з темою доповіді «Підготовка вихователів/учителів дошкільних закладів та початкових класів у Польщі».

Пані Кінга Кушак – заступниця декана факультету освітніх студій по роботі зі студентами та організації навчання (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), голова Програмної ради групи по підготовці освітніх програм з педагогіки, а також спеціальної, дошкільної та ранньої шкільної освіти, експертка та розробниця науково-дослідних проєктів.

Дякуємо Польському культурно-освітньому центру за організований захід та змогу долучитися до пізнання європейських цінностей.