Он-лайн гостьова лекція на тему : «Мультисенсорний підхід в освіті»

18.04.2023р. було проведено он-лайн гостьову лекцію Яценко Тетяною Володимирівною, кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри педагогіки, психології та дошкільної освіти Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка» Полтавської обласної ради зі студентами 1-2 курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Тема лекції: «Мультисенсорний підхід в освіті». Лектор презентувала діючу сенсорну лабораторію, в якій студенти коледжу набувають практичного досвіду і мають змогу ефективно його використовувати у освітньому просторі ЗДО. Під час лекції здобувачі вищої освіти переглянули презентацію, познайомились із сенсорними технологіями (за І. Карабаєвою, М. Монтесорі та ін.).

Лекція проводилась дуже емоційно і ґрунтовно, тому у студентів залишились позитивні враження, якими вони поділились, підводячи підсумки та дякуючи Тетяні Володимирівні.

Організацію проведення займалась Кравчук Н.П. − к.пед.н., доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини.

Бажаємо подальшої творчої співпраці!